Infolinia 800 109 509

Microsoft Project Pro for Office 365

Microsoft Project Pro for Office 365 to najnowsza wersja programu Project Professional dostarczana poprzez subskrypcję usługi Office 365. Oprogramowanie jest zawsze w aktualnej wersji, a użytkownicy będący w podróży, dzięki Project on Demand, mogą pracować pobierając pełną wersję programu na dowolny komputer. Proste uruchomienie i korzystanie z elastycznych opcji usługi, pozwala w pełni cieszyć się integracją z innymi usługami Office 365, takimi jak SharePoint, Exchange i Skype for Business.

Microsoft Project Pro for Office 365 zawiera wszystkie możliwości programu Project 2016 opisane w artykule: Co nowego w Programie Project 2016  oraz jeszcze więcej:
 

Utrzymuj porządek

Dzięki intuicyjnym funkcjom sterowania i narzędziom dla zespołów projektowych możesz łatwiej planować projekty i zarządzać nimi by realizować wyznaczone cele:
 • Szybko koncentruj się na tym, co jest ważne, łatwo wybieraj działania i płynnie przeglądaj funkcje dzięki ulepszonej warstwie graficznej interfejsu.
 • Nowy ekran startowy Project Pro dla Office 365 ułatwia przeglądanie podstawowych informacji o projektach, takich jak organizacja i łączenie zadań czy tworzenie osi czasu.
 • Wyświetl najnowsze szablony Project w witrynie Office.com z poziomu Project, by szybko rozpocząć pracę.
 
 

Zarządzaj gdziekolwiek jesteś

Gdy jesteś w drodze, dzięki dostępnym narzędziom, wciąż możesz być w kontakcie ze swoim zespołem oraz swoimi projektami:
 • Podziel się aktualnym stanem projektu i zadań, linią czasu, raportami i dokumentami poprzez dedykowaną do integracji z Project stronę SharePoint z Office 365.
 • Utwórz nową witrynę dla projektu poprzez tylko kilka kliknięć, aby udostępniać harmonogram, wyznaczać zadania i być w stałym kontakcie z zespołem i organizacją.
 • Pobierz Project Pro for Office 365 na swój komputer bezpośrednio z Internetu poprzez usługę Project na Żądanie (Project on Demand).
 

Usprawniaj codzienną współpracę

Wykorzystuj dostępne narzędzia by współpraca Twojego zespołu przynosiła sukcesy: 
 • Project świetnie się integrując z Microsoft Office, Office 365, SharePoint oraz Skype for Business tworzy spójny system współpracy przy zarządzaniu projektami
 • Łatwo kopiuj informacje o projekcie do aplikacji Office, np. PowerPoint czy email, lub też zapisuj istotne informacje i harmonogramy w środowisku Office 365 i SharePoint
 • Synchronizuj listy zadań pomiędzy Project i Office 365 czy SharePoint. Dzisiaj te możliwości są lepsze niż kiedykolwiek i wspierają użytkownika w łatwym dostarczaniu informacji do członków zespołu oraz umożliwiają łatwe uzyskiwanie od nich informacji z dowolnego miejsca (i urządzenia), w którym się znajdują.
 

Komunikacja w czasie rzeczywistym 

Project oferuje możliwość komunikowania się z członkami zespołu w czasie rzeczywistym, niezależnie czy są w biurze obok czy gdzieś na świecie, przy pomocy narzędzi służących do przekazywania krytycznych informacji, szybko i bezpiecznie. 
 • Sprawdź czy członek zespołu może w danej chwili rozmawiać lub wysyłać wiadomości błyskawiczne z Microsoft Skype for Business, patrząc na stan ich obecności bezpośrednio w harmonogramie
 • Wyślij wiadomość błyskawiczną lub rozpocznij połączenie głosowe, stwórz wspólną przestrzeń dla spotkania bezpośrednio z projektu dzięki integracji projektu i usłudze Skype for Business Online z pakietu Office 365
 • Dostarczaj aktualnych informacji o projekcie by skutecznie śledzić stan oraz odbieraj jego zmiany praktycznie w dowolnym miejscu, przy użyciu synchronizacji z listą SharePoint.
 

Upraszczanie IT

Korzystaj z nowych możliwości Office 365, związanych z Project Professional:
 • Szybki dostęp do aplikacji Project dzięki strumieniowemu pobieraniu i Project on Demand
 • Upraszczanie wdrożenia poprzez automatycznie instalowane aktualizacje
 • Możliwość tymczasowego instalowania przez Użytkownika programu Project na różnych komputerach w trakcie podróży
 • Korzyść z integracji programu Project z innymi usługami Office 365, takimi jak: obecność i natychmiastowy przekaz informacji, integracja poprzez Microsoft Skype for Business i Skype for Business Online, opcje zapisu i udostępniania projektów przy pomocy usługi SharePoint Online i Project Online.
 

Odwiedzaj Sklep Office

Odwiedzaj sklep Office Store by zapoznać się z innowacyjnymi i elastycznymi możliwościami dostosowania rozwiązań „z pudełka”. Nowy Office Store zawiera aplikacje rozszerzające funkcjonalność programu Project w kierunku, które mogą spełniać Twoje potrzeby czy potrzeby Twojego biznesu.

Zacznij pracę z programem Project i Office365 już dziś - skontaktuj się z KOMAKO: