Infolinia 800 109 509

Project Standard 2021

Opis produktu

Zadbaj o dobrą organizację i śledź projekty w programie Project Standard 2021.

Szczegóły

Zadbaj o dobrą organizację

Z łatwością planuj projekty i zarządzaj nimi, korzystając z intuicyjnych funkcji, które pomagają osiągnąć przewidywaną wartość biznesową. Szybko koncentruj się na tym, co ważne, łatwo wybieraj działania do realizacji oraz przeglądaj funkcje w udoskonalonym interfejsie wizualnym.
 

Zachowaj kontrolę nad projektami bez względu na ich rozmiar

Wydajnie określaj priorytety zadań w wizualnie bogatym kontekstowym interfejsie, udostępniającym codzienne zadania, prace nad projektem, ważne szczegóły i osie czasu. Liczne, od razu gotowe do użycia narzędzia do raportowania znane z pakietu Office, pomagają w szybkiej i łatwej ocenie postępów oraz w alokacji zasobów. 
 

Skuteczna realizacja projektów

Twórz efektowne prezentacje, które zapewniają natychmiastowy wgląd w planowanie zadań, przydział zasobów, wydajność ekonomiczną oraz wiele innych ważnych szczegółów projektów. Oś czasu ułatwia wizualizację projektów i przedstawianie prezentacji zespołowi, przełożonym i uczestnikom. 
 

Wymagania

  • Procesor 1 GHz lub szybszy, x86- lub x64-bitowy ze zbiorem instrukcji SSE2
  • Windows 7 lub nowszy, Windows 10 Serwer, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
  • Pamięć 1 GB RAM (wersja 32-bitowa); 2 GB RAM (wersja 64-bitowa)
  • 3.0 GB miejsca na dysku 
  • Wymagana funkcja przyspieszenia sprzętowego grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z technologią DirectX10 i rozdzielczości 1024 na 768
  • Do korzystania z funkcjonalności wielodotyku wymagane jest urządzenie obsługujące dotyk. Wszystkie funkcje i funkcjonalności są jednak zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy oraz innych standardowych lub dodatkowych urządzeń wejściowych. Warto zauważyć, że nowe funkcje dotykowe zostały zoptymalizowane pod kątem użycia w systemie Windows 8.
  • Do obsługi funkcji korzystających z Internetu wymagane jest połączenie internetowe.

Zapytaj o Project Standard 2019

Powiązane produkty