Infolinia 800 109 509

Project Professional 2021

Opis produktu

Współpracuj z innymi, by łatwiej rozpoczynać i realizować najlepsze projekty z programem Project Professional 2021. Wykorzystaj Project Server by stworzyć kompleksowe rozwiązanie EPM - Enterprise Project Management.

Szczegóły

Bądź na bieżąco ze swoimi projektami

 
Microsoft Project Professional 2021 ułatwia planowanie projektów i współpracę z innymi z niemal dowolnego miejsca. Zadbaj o dobrą organizację i śledź projekty w ramach jednego systemu do zarządzania projektami, opracowanego pod kątem płynnej współpracy z innymi aplikacjami firmy Microsoft oraz usługami w chmurze. Project Professional 2021 może być wykorzystywany jako produkt autonomiczny lub podłączony do serwera. Project Professional 2021 obejmuje licencję dostępu klienta (CAL) do serwera Project Server.
 

Łatwiejsza synchronizacja działań

Komunikuj się w czasie rzeczywistym ze współpracownikami z drugiego końca sali lub świata dzięki narzędziom pozwalającym szybko i bezpiecznie transmitować ważne rozmowy. Dzięki poczcie Outlook i komunikatorowi Skype for Businesss możesz kontaktować się z członkami zespołu projektowego bezpośrednio z poziomu Projecta.
 

Lepsza współpraca

Bezproblemowo korzystaj z różnych narzędzi, aby pomóc we współpracy wszystkich członków zespołu i udostępniać potrzebne im do sukcesu informacje. Zintegruj Projecta z platformą Sharepoint, gdzie Ty i Twoi współpracownicy możecie zapisywać i udostępniać dokumenty związane z projektem.
 

Skuteczna realizacja projektów

Twórz efektowne prezentacje, które zapewniają natychmiastowy wgląd w planowanie zadań, przydział zasobów, wydajność ekonomiczną oraz wiele innych ważnych szczegółów projektów. 
 

Wymagania 

  • Wymagany procesor 1 GHz lub szybszy, x86- lub x64-bitowy ze zbiorem instrukcji SSE2
  • Wymagany system operacyjny: Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
  • Wymagana pamięć: 1 GB RAM (wersja 32-bitowa); 2 GB RAM (wersja 64-bitowa)
  • 3,0 GB wymaganego miejsca na dysku
  • Wymagana funkcja przyspieszenia sprzętowego grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z technologią DirectX10 i rozdzielczości 1024 x 576
  • Wymagana wersja pakietu .NET: 3.5, 4.0 lub 4.5
  • Wymagana przeglądarka: Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox 10.x lub nowsza wersja; Apple Safari 5; lub Google Chrome 17.x
  • Do korzystania z funkcjonalności wielodotyku wymagane jest urządzenie obsługujące dotyk. Wszystkie funkcje i funkcjonalności są jednak zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy oraz innych standardowych lub dodatkowych urządzeń wejściowych. Warto zauważyć, że nowe funkcje dotykowe zostały zoptymalizowane pod kątem użycia w systemie Windows 8.
  • Niektóre funkcje produktu mogą różnić się w zależności od konfiguracji systemu użytkownika. Niektóre funkcje mogą wymagać zaawansowanego lub dodatkowego sprzętu, albo połączenia z serwerem. 
  • Wymagane konto Microsoft.

Zapytaj o Project Professional:

Powiązane produkty